☎️ Centrála E-SHOP Rybárstvo CARPIO, info: +421 907 857 319 (Po-Pia: 8:00-17:00, So: 8:00 - 12:00) ✉️ E-mail: eshop@carpio.sk

  

Doprava a platba za tovar

Doprava a platba za tovar

Nakupovanie u nás je naozaj veľmi pohodlné. Ponúkame Vám niekoľko možností platby za Váš tovar. Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode ako aj cenník za dopravu kuriérskej služby.


ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O PLATBE A DODANÍ TOVARU

Spôsob objednávania:

  1. 1. osobne na kamennej predajni CARPIO
  2. 2. elektronicky na stránke: www.carpio.sk
  3. 3. telefonicky na čísle do predajne: +421 907 857 319
  4. 4. e-mailom na: rybarstvocarpio@gmail.com


MOŽNOSTI PLATBY

V hotovosti, platobnou kartou pri osobnom odbere V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku v našej kamennej predajni osobne, okrem toho, že ušetríte na poštovnom, môžete objednávku uhradiť v hotovosti, platobnou kartou alebo darčekovými poukážkami. (Upozornenie: Pri platbe darčekovými poukážkami vopred upozornite obsluhujúci personál). Bližšie informácie Vám radi poskytneme priamo v predajni.


NA DOBIERKU

Stále najčastejší spôsob platby. Vaša objednávka je zaslaná poštou alebo kuriérskou službou GLS na Vami zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku. Ku každej objednávke prikladáme faktúru, ktorá slúži zároveň ako dodací list. Pri objednávkach do zahraničia, si vopred dohodneme podmienky, spôsob dodania a platby.


SLOVENSKÁ REPUBLIKA

GLS kuriérska služba:

  • Doručenie balíka / 24 – 48h……………….do 50,00€ / max.30 kg………………………………….. 4,00€ s DPH
  • Doručenie balíka / 24 – 48h……………….nad 50,00 € / max.30 kg………………………………… ZADARMO
  • Doručenie balíka / 24 -48h………………..nad 30 kg – príplatok……………………………………… 4,00€ s DPH


DORUČENIE DO ZAHRANIČIA

Pre doručenie tovaru mimo územia Slovenskej Republiky prepravné účtujeme podľa aktuálneho cenníka kuriérskej služby GLS. O presnej cene dopravy do zahraničia Vás budeme informovať telefonicky alebo e-mailom. Po uhradení prevodom na náš účet, Vám bude obratom zaslaný tovar.


Česká republika

GLS kuriérska služba:

  • Doručenie balíka / 48 – 72h………………………………………………………………………………………8,50€ s DPH
  • Doručenie balíka / 48 – 72h……………..nad 100,00 € / max.30 kg…………………….. ZADARMO
  • Doručenie balíka / 24 – 48h……………….nad 30 kg – príplatok…………………………..8,50€ s DPH

(*Tovar je expedovaný do zahraničia až po uhradení faktúry za objednávku, platba na dobierku do zahraničia nie je možná)


ZÁLOHOVÁ FAKTÚRA

V tomto prípade Vám pošleme zálohovú faktúru (predfaktúru), ktorú Vám zašleme e-mailom a následne objednávku môžte obratom zaplatiť bankovým prevodom. Po overení platby pokračujeme vo vybavovaní Vašej objednávky a následne Vám ju pošleme.

Odber noviniek

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!