☎️ Centrála E-SHOP Rybárstvo CARPIO, info: +421 907 857 319 (Po-Pia: 8:00-17:00, So: 8:00 - 12:00) ✉️ E-mail: eshop@carpio.sk

  

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

Číslo karty: 38

Krmiva Hulin - Psenicne klicky 1kg - Obsahujú: Bielkoviny 22,5%, tuk 5,7%. Významný podiel vitamínov skupiny B a vitamínu E.
Vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín (tzv. Omega 3 a 6).


Charakteristika: Pšeničné klíčky, ktorých sa pri mletí pšenice na múku oddelí len asi 1%. Pritom je to najkvalitnejšia časť pšeničného zrna a navyše časť veľmi chutí, ako ľuďom, tak aj zvieratám.
Ich vzhľad a štruktúra sa môže ľahko odlišovať dodávku od dodávky, podľa použitého druhu pšenice pri mlynskom opracovaní! Nemení sa však ich zloženie a vlastnosti. Majú svetlo béžovú farbu, hrubšiu štruktúru a príjemnú obilnú vôňu.


Tip na použitie: Po tepelnom ošetrení, najlepšie opražením nasucho, napr. Pri 165 - 185 ° C počas 15 - 30 minút (pražením v rúre), sa trvanlivosť klíčkov predĺži na 6 až 24 mesiacov za súčasného výrazného zníženia vlhkosti a umŕtvenia enzýmov. Klíčky tak získajú veľmi príjemnú orieškovú vôňu a chuť. Takto upravené klíčky možno tiež mlieť na múku.

  • Výrobca: Krmivá Hulín
  • Katalógové číslo:

Odber noviniek

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!