☎️ Centrála E-SHOP Rybárstvo CARPIO, info: +421 907 857 319 (Po-Pia: 8:00-17:00, So: 8:00 - 12:00) ✉️ E-mail: eshop@carpio.sk

  

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

Číslo karty: 35

Krmiva Hulin - Pernikové korenie original 100g - Charakteristika: Ide o viacdruhovú zmes pravého, jemne mletého korenia, ktoré sa používa predovšetkým v cukrárskom a pekárenskom priemysle. Česká výroba, od českej firmy!


Použitie: Táto tzv. Perníková zmes korenia, je vynikajúcim ochucovadlom do sladkých zmesí a ciest. Silice obsiahnuté v jednotlivých druhoch sa vo vode ľahko uvoľňujú a nesú vo vode veľmi rýchlo a ľahko pachovú stopu, ďaleko od miesta chytanie! Výborne sťahuje ryby od jari do jesene. Obdobnú zmes používali naše prababičky pri pečení domáceho perníka a ešte s väčšou obľubou im ho brali starí rybári do cesta na ryby!


Dávkovanie: Všeobecne stačí na 10 kg suchej zmesi asi 100 - 200 gramov korenia. Veľa ale záleží na zložení surovín a ich prirodzenej arómy. Začnite najprv na spodnej hranici dávkovania, dobre zmes premiešajte a prípadne pridať potom môžete kedykoľvek.

  • Výrobca: Krmivá Hulín
  • Katalógové číslo:

Odber noviniek

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!