☎️ Centrála E-SHOP Rybárstvo CARPIO, info: +421 907 857 319 (Po-Pia: 8:00-17:00, So: 8:00 - 12:00) ✉️ E-mail: eshop@carpio.sk

  

Dostupnosť: 2 ks

Číslo karty: 29

Krmiva Hulin - Krill Liqiud 0,5l - Charakter a zloženie: Krill je súhrnné označenie pre malé kôrovce žijúce vo svetových oceánoch predovšetkým v polárnom páse. Slovo krill pochádza z nórčiny, kde označuje obsah žalúdka ulovených veľrýb. Všeobecne sa ale používajú názvy ako antarktický krill, severský krill a tichomorský krill, označujúci zmes drobných kôrovcov a morského planktónu z daných oblastí.
Krill sa môže dožívať desiatich rokov. Objavuje sa vo veľkých a hustých rojoch, ktoré môžu pokrývať až niekoľko stoviek kilometrov štvorcových. Tieto malé bezstavovce predstavujú spoločne s planktónom najpočetnejšiu zložku biomasy na svete. Krill sa vyskytuje prevažne pod hladinou mora. V noci sa však vynára na hladinu, kde sa živia planktónom. Krill dokáže naklásť v priebehu antarktického leta až 10 000 vajíčok, ktoré potom klesajú 2000 metrov pod hladinu, kde sa následne liahnu.


Krill slúži ako potrava mnohých vodných živočíchov, napríklad tuleňom, veľrybám či tučniakom. Je tvorený prevažne drobnými fosforeskujúcimi kôrovcami, ktorí sú výraznými zdrojmi nenasýtených mastných kyselín. Ich schránky obsahujú vysoký podiel fosforu. Krill je priemyselne spracovávaný pre farmaceutický aj potravinársky priemysel, ale aj ako potrava pre ryby chované v zajatí.


Krill liquid, ktorý ponúkame pre športový rybolov je veľmi hustá, enzymaticky natrávená, polotekutá zmes, dobre riediteľná vodou, so silným rybacím pachom s pozadím enzymatického rozkladu. Zmes je neriedená inými surovinami, ako býva zvykom, je v originálnom stave ako ho distribuuje nórsky výrobca. Je to špičkový atraktor pre ryby nielen pre svoj pôvod, ale aj pre prirodzený obsah kyseliny maslovej!

  • Výrobca: Krmivá Hulín
  • Katalógové číslo:

Odber noviniek

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!