☎️ Centrála E-SHOP Rybárstvo CARPIO, info: +421 907 857 319 (Po-Pia: 8:00-17:00, So: 8:00 - 12:00) ✉️ E-mail: eshop@carpio.sk

  

Dostupnosť: 7 ks

Katalógové číslo: PMWPMEA

Číslo karty: 15614

Promix Method Wafter Pellet Mini Sladký Ananás 18g - Pri vývoji Promix Wafter Pellet Mini bolo jednoznačným cieľom, aby sme mali riešenie v situáciách, kedy ryby berú len najľahšie a najmenšie nástrahy. Nástrahy prešli dlhým vývojom a testovaním, aby sa do vašich rúk, alebo presnejšie na váš tŕň, resp. do úst rýb dostali len tie najlepšie fungujúce a najúspešnejšie nástrahy.

U wafters nástrah možno rôzne interpretovať ich adekvátnu vztlakovú silu. S tou vieme pracovať o niečo ľahšie ako u pop-up nástrah. Wafter pelety po prieniku do vody plávajú, avšak ak ich napichnete na tŕň, ostanú na dne. Ak ich navlečiete zo zaokrúhlenej súdkovitej strany, bude v stojatej pozícii, tŕň bude vždy dolu.

Tým na to najjemnejšie vsatie bude čakať pod vodou super ľahký súdok, ktorý sa v okamihu ocitne v ústach rýb. Do pretekárskych podmienok je pri opatrnejšie sa kŕmiacich rybách táto pozícia neprekonateľná. Popri vztlakovej sile sa nepochybne tešia najväčšej dôležitosti výrazné farby a arómy. V palete sa nachádzajú tradičné fluo farby s pastelovými verziami. Tieto farby ponúkajú riešenie v takých situáciách, kedy krikľavé farby ryby odpudzujú. Také môžu byť napríklad väčšie a opatrnejšie ryby vo väčšom prúdení, alebo aj kapry hľadajúce potravu v čistých vodách. Aj z hľadiska farieb sme sa snažili odkloniť od tých zaužívaných. Preto u nás nájdete netradičné chute účinné aj v krajných situáciách. Tie sa po prieniku do vody okamžite začnú uvoľňovať z nástrahy a prilákajú ryby priamo na náš háčik.

Pri všetkých nástrahách sme popri arómach použili extra atraktory, akými sú napríklad sladidlá, aminokyseliny, špeciálne kyseliny, oleje, ktoré zvyšujú ich účinnosť.

Balenie: 18g

Výrobca: Promix
  • Výrobca: PROMIX
  • Katalógové číslo: PMWPMEA
  • EAN: 5999569790512

Odber noviniek

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!