☎️ Centrála E-SHOP Rybárstvo CARPIO, info: +421 907 857 319 (Po-Pia: 8:00-17:00, So: 8:00 - 12:00) ✉️ E-mail: eshop@carpio.sk

  

Naša predajňa

Naša predajňa

Naša predajňa sa nachádza v centre mesta Šurany. V predajni o rozlohe 180 metrov štvorcových máme najväčší sortiment rybárskych potrieb zo všetkých rybolovných techník v širokom okolí. Disponujeme s veľkými skladovými priestormi, aby si u nás každý našiel všetko čo potrebuje pre úspešný rybolov. Náš sortiment pozostáva z produktov od renomovaných zahraničných a domácich značiek a osvedčených výrobcov, ktorý neustále rozširujeme a dopĺňame. Načúvame požiadavkám našich zákazníkov a snažíme sa vyhovieť aj tým najnáročnejším!

NÁŠ E-SHOP

Na internetovej stránke môžete nahliadnuť do nášho širokého sortimentu. Pri jednotlivých produktov máte možnosť vidieť naše reálne zásoby a tomu prispôsobiť množstvo objednaných produktov. Túto možnosť sme dlhodobo vyvíjali, aby sme predišli zbytočným komplikáciám a prípadnému sklamaniu, že objednaný produkt nemáme skladom.Široký sortiment

Nakoľko v našej predajni Rybárstvo CARPIO nájdete široký sortiment zložený z vyše 150 značiek, vybrať si vie naozaj každý. Sortiment neustále dopĺňame a aktualizujeme o novinky, aj na základe požiadaviek a spokojnosti zákazníkov.

Zameranie a značky

Predajňa je predovšetkým “kaprárska špeciálka”. Okrem kompletného sortimentu na lov kaprov, sa zameriavame aj na kvalitnú prívlač, feeder, match, sumčiarinu ale aj na lov pstruhov.

Bezproblémové parkovanie

Zaparkujte pohodlne pred našou predajňou bez zháňania parkovacieho miesta! Priamo pred našou predajňou je dostatočný počet platených parkovacích miest. Ochotne Vám pomôžeme aj s naložením nákupu.


Predajňa je otvorená v rámci otváracích hodín aj počas obedňajšej prestávky. Samozrejme mimo otváracích hodím môžete nakupovať z pohodlia vášho domova cez náš internetový obchod.

Tešíme sa na Vašu návštevu u nás v predajni alebo na našej web stránke!

Prajeme Vám príjemný nákup!

Rybárstvo CARPIO

Odber noviniek

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!