☎️ Centrála E-SHOP Rybárstvo CARPIO, info: +421 907 857 319 (Po-Pia: 8:00-17:00, So: 8:00 - 12:00) ✉️ E-mail: eshop@carpio.sk

  

Dostupnosť: 4 ks

Katalógové číslo: HD23385

Číslo karty: 1352

Haldorado Tornado Method Mix - SIPI 2 500g - TORNADO Method MIX je nová rodina návnad od Haldorádó vyrobených unikátnou výrobnou technológiou, optimalizovanou špeciálne pre lov kaprov. Obstojí aj v extrémnych situáciách a konkurenčných podmienkach! Chuť nástrah sa zhoduje s bežnými výrobkami TORNADO.

Súčasťou balenia sú jemne zrnité, vo vode dym vytvárajúce method zmesi, no každá je úplne iná! Menia sa nielen vône a farby. Každé jedlo obsahuje úplne iné ingrediencie pre ten najlepší efekt!

Každé vrecúško obsahuje malé vrecko s farebnými, chutnými drobnými zrnkami peliet. Tú môže rybár pridať do základu ryby podľa nálady ryby.

Navrhované použitie:

  • Nalejte 3 deci vody (presne odmerajte!) na krmivo a premiešajte. Nechajte krmivo niekoľko minút odpočívať a potom prerazte cez malé sito.

  • Teraz v prípade potreby zmiešajte farebné pelety!

  • Ak lovíte vo vode hlbšej ako 2 metre alebo musíte dlho (až 15 minút) čakať na zábery, pridajte trochu viac vody, do 0,5 dl, aby bolo krmivo lepkavejšie.


Ucítite, aké hodvábne a akú dobrú konzistenciu má krmivo celý deň. Krmivo je ľahko použiteľné, dobre priľnavé ale rýchlo rozpustné, je to profesionálny method mix!

TORNADO Method MIX – Sipi 1 a Sipi 2

Rovnako ako TORNADO Method MIX, aj toto sú jemnozrnné kŕmne suroviny. Farba Sipi 1 je biela, farba Sipi 2 žltá a dodávané pelety sú v známej fluo farbe. Ich chuť je rovnaká ako u ostatných produktov Sipi 1 a 2, teda mäta-citrónová v prípade 1 a pomarančovo-škoricová v prípade verzie 2.

Balenie: 500g
  • Výrobca: HALDORADO
  • Katalógové číslo: HD23385
  • EAN: 5991234623385

Odber noviniek

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!