☎️ Centrála E-SHOP Rybárstvo CARPIO, info: +421 907 857 319 (Po-Pia: 8:00-17:00, So: 8:00 - 12:00) ✉️ E-mail: eshop@carpio.sk

  

Dostupnosť: 7 ks

Katalógové číslo: TQCB

Číslo karty: 1433

Gardner Tungsten Ronnie Sleeves 8ks - Funkciou tohto tungstenového ronnie rukávku je to, že sedí a čiastočne zakrýva obratlík, čím udržuje celý systém v rovine, ale zároveň dáva obratlíku maximálnu voľnosť v jeho rotácii. Možnosť výberu z dvoch variantov, ktoré ponúkajú rôzne hmotnosti. Štandartné rukávky, ktoré sú nevážené a ťažšie prevedenie, ktoré má za úlohu vyvážiť ťažšie nástrahy, ktoré majú tendenciu neustáleho vztlaku.

Štandardné Ronnie rukávky sú perfektné pre použitie s populárnymi a efektívnymi náväzcami Ronnie s Pop-Upy, ktoré potrebujú len minimálne vybalansovanie nástrahy. Hodí sa tiež pre náväzce s označením German Rig s vybalansovaním nástrah na dno, ako sú napríklad waftery.
Verzia Heavy je špeciálne navrhnutá pre konkrétne a špecifické vysoko balansujúce nástrahy, akými sú napríklad nástrahy s použitím korku a pop-upov. Tieto rukávy sú tiež fantastické ako protizávažie pre náväzcové systémy hinged Stiff Rig a Naked Chods, ak dávate prednosť tomu, aby bol náväzec spojený s obratlíkom, na rozdiel od slučkového systému.
Tungsten Ronnie rukávniky je veľmi jednoduché použiť a sú vyrobené z tugstenové polymérnej zmesi.

  • Výrobca: GARDNER
  • Katalógové číslo: TQCB
  • EAN: 5060573462310

Odber noviniek

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!