☎️ Centrála E-SHOP Rybárstvo CARPIO, info: +421 907 857 319 (Po-Pia: 8:00-17:00, So: 8:00 - 12:00) ✉️ E-mail: eshop@carpio.sk

  

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

Číslo karty: 350

Asso Ultra Carp 0,36mm 917m - Asso Ultra Carp je vysoko kvalitný vlasec s fluorocarbonových povlakom. Použitie fluorovaného povlaku znamená, že môže ponúknuť výhody extra kvalitného vlasca, ako je pružnosť, menšia rozťažnosť, vysoká pevnosť, odolnosť proti oderu a vyššia váha vlasca pre rýchlejšie a lepšie potápanie vlasca.Normálne monofily absorbujú molekuly vody, čo znižuje silu približne o 15%, k čomu pri použití povlaku z nepremokavého fluorovaného uhľovodíka neprichádza. Vlasec si preto udržuje plnú silu !

Asso Ultra Carp bol testovaný u kaprárov po celom svete a ukázal sa byť jedným z najlepších a najpopulárnejších vlascov na lov kapra vôbec. Veľmi rýchlo si získal mnoho priaznivcov.


Firma Gruppo DP ASSO bola založená v roku 1973. Produkty ASSO sú dostupné pre rybárov vo viac ako 80 krajinách. V polovici 80 tých rokov firma ASSO ako prvá európska firma zaradila do ponuky 100% fluorocarbonovy vlasec určený pre športový rybolov. Vlasce firmy ASSO určené pre športový rybolov sú vyrábané v Japonsku vo vlastnej fabrike čo zaručuje špičkovú kvalitu a používanie najnovších techník a najkvalitnejších materiálov vo výrobe vlascov.

  • Výrobca: ASSO
  • Katalógové číslo:
  • Veľkosti: 0.36mm

Odber noviniek

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!