☎️ Centrála E-SHOP Rybárstvo CARPIO, info: +421 907 857 319 (Po-Pia: 8:00-17:00, So: 8:00 - 12:00) ✉️ E-mail: eshop@carpio.sk

  

Dostupnosť: 2 ks

Katalógové číslo: SN2500FG

Číslo karty: 10997

Shimano Navijak Sienna 2500 - Sienna FG je nová generácia obľúbeného prívlačového navijaku, ktorý používajú rybári po celom svete.Sienna FG je všestranný navijak s prednou brzdou, z ktorého vyžaruje kvalita a úžasný vzhľad.
Hoci ide o navijak v základnej cenovej kategórii je perfektnou voľbou pre rekreačných rybárov, ktorý očakávajú vynikajúcu kvalitu značky Shimano.Sienna FG je určená pre bežný rybolov, na ľahkú a strednú prívlač pri love pstruhov, ostriežov, zubáčov a šťúk, ale nájde svoje uplatnenie aj pri ľahkých feedrových, alebo plavačkových/matchových prútoch.
Jednoduchá ale spoľahlivá konštrukcia, pevné telo vyrobené z materiálu XT-7, kvalitné nerezové, zapúzdrené guličkové ložiská SSS, valčekové ložisko a silné prevody napomáhajú k hladkému chodu navijaku.Vhodný pre použitie vlascov aj splietaných šnúr.
Tento malý a ľahký navijak je vybavený hliníkovou cievkou AR-C a oscilačným systémom Varispeed, ktorý zabezpečuje perfekné ukladanie vlasca a to aj tých najtenších priemerov.Multi disková predná brzda umožňuje spoľahlivé a hladké zdolávanie ryby.
Sienna FG je ideálnym navijakom pre začínajúcich, alebo rekreačných rybárov.PARAMETRE:
- Model: SN2500FG
- Veľkosť: 2500
- Kapacita: 0.25mm/160m
- Hmotnosť: 250g
- Prevod: 5,0:1
- Ložiská: 3 x SSS guličkové + 1 valčekové
- Typ oscilácie: Varispeed
- Náhradná cievka: nie
- Návin na jedno otočenie kľučky: 71cm
- Rukoväť: jednoduchá
- Maximálna brzdná sila: 4kgŠPECIFIKÁCIA:
M-compact - silné kompaktné telo navijaku so zadnou ochranou proti rázomXT-7 - moderný kompozitný materiál, ktorý zabezpečuje, že telo navijaku je pevné a ľahké. Redukuje riziko tvarových deformácií pri silnom zaťažení.Varispeed II Oscillation - nový systém ukladania vlasca na cievku, ktorý znižuje množstvo navinutých vrstiev na cievku pre ďaleké hody. Tento revolučný systém Shimano Varispeed II tvoria dva špeciálne navrhnuté prevody. Jeden je oválneho tvaru, druhý má nápadný štvorcový tvar. Výsledkom je dokonalé paralelné uloženie vlasca a zlepšená presnosť náhodu.AR-C Spool - Nová konštrukcia cievky s okrajom v tvare "V" umožňuje odmotávanie vlasca z navijaku v menších slučkách, prejavom čoho sú dlhšie a presnejšie hody. Cievka AR-C minimalizuje nebezpečie zamotania vlasca.Power Roller – Špeciálne prevedenie Shimano Power Roller výrazne znižuje riziko zapletenia vlasca pri navíjaní a je veľkou výhodou pri použití ako tenkého vlasca, tak aj hrubšej splietanej šnúry.Biogrid - Špeciálne upravené madlo kľučky pre ľahší a pohodlnejší úchop.

  • Výrobca: SHIMANO
  • Katalógové číslo: SN2500FG
  • EAN: 022255232630
  • Veľkosti: 2500

Odber noviniek

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!