☎️ Centrála E-SHOP Rybárstvo CARPIO, info: +421 907 857 319 (Po-Pia: 8:00-17:00, So: 8:00 - 12:00) ✉️ E-mail: eshop@carpio.sk

  

Dostupnosť: 2 ks

Katalógové číslo: 2035021

Číslo karty: 1335

Nikl Stick mix Gigantika 500 g - Stick Mix je určený pre všetkých milovníkov krátkodobého rybárčenia, chytania na závodoch alebo pre všetkých, ktorí chcú docieliť čo najrýchlejší záber kedykoľvek a kdekoľvek.

Základným predpokladom pre správne fungujúcu náplň do PVA pančúch alebo vrecúšok je použitie čisto prírodných produktov. Tu to sú tie najhodnotnejšie rybie múčky, prírodné extrakty z morských živočíchov alebo pikantné korenie a unikátna prísada zaisťujúca vhodnú konzistenciu a vlhkosť tohto mixu.

Špeciálnym výrobným procesom sa nám podarilo dosiahnuť dokonalú konzistenciu a prírodným zložkám potom silného potravinového signálu. Vďaka tomu na túto pascu v PVA kapre reagujú tak rýchlo. V podstate okamžite potom, čo sa PVA rozpustí je návnada okolo vašej nástrahy v ideálnom stave pripravená zaujať preplávajúce ryby.

Vďaka vyššiemu obsahu oleja láka rozpadajúci sa stick mix kapry z celého vodného stĺpca v okolí vašej nástrahy. Mysleli sme aj na použitie stick mixov v chladnej vode, a tak sme pridali zložku, ktorá zvyšuje emulzifikáciu olejov aj pri teplote pod 6 °C.

Sme si istí, že sa STICK MIXY ulovíte viac kaprov a hlavne rýchlejšie. Vyskúšajte ich aspoň na jednom prúte a určite nám dáte za pravdu.

V ponuke nájdete viac variant stick mixov.

Stick mixy sú balené v praktickej plastovej dóze a mikroténovom obale, aby bola príprava PVA návnad čo najľahšia a najpohodlnejšia.

Pozn. Pri dlhšom skladovaní po rozbalení môže stick mix mierne zmeniť svoju konzistenciu a uschnúť. Toto nie je na závadu, tekuté atraktory iba viac nasiaknu do základového mixu. Pôvodnú konzistenciu stick mixom ľahko dodáte akýmkoľvek olejom, napr. lososovým, RR oilom alebo Konopným olejom.

Balenie: 500g

Výrobca: NIKL 
  • Výrobca: Karel Nikl
  • Katalógové číslo: 2035021
  • EAN: 8592400135021

Odber noviniek

Buďte vždy v obraze, odoberajte novinky, tipy, triky a motiváciu k maximálnemu výkonu!